20190117 0814

Szanowni,

Właśnie z szybkością odrzutowca sprzedaliśmy praktycznie cały nakład naszej książki:

ZARZĄDZANIE FINANSAMI DOMOWYMI, czyli jak mądrze używać pieniędzy w życiu.

- ZAŁOŻENIA DOTYCZĄCE PODEJŚCIA DO PIENIĘDZY

- RADZENIE SOBIE Z ZAGROŻENIAMI I ROZWÓJ OSOBISTY W ZGODZIE Z SOBĄ

- PRAKTYCZNY ZESTAW – INSTRUKCJA OBSŁUGI PIENIĘDZY

Znalazła ona nabywców w Polsce, a nawet poza granicami – w USA i Kanadzie!

Bardzo jestem Wam wdzięczny za cierpliwość w oczekiwaniu na pierwsze egzemplarze.

Dziękuję wszystkim kupującym za zaufanie. Wszak to mój debiut i jakościowa nowość na rynku książek i doradztwa z zakresu finansów osobistych. Różnie mogła być przyjęta i odebrana. Teraz, cieszę się, że spodobała się Wam ona, tak bardzo. Dziękuję, że zachęcacie mnie do napisania kolejnych :)

Piszecie, że czyta się ją lekko / łatwo – dziękuję za miłe słowa.

Zapraszam do skorzystania z kolejnych partii, które będziemy drukować jeszcze w styczniu. Będą dostępne zaraz na początku lutego.

A oto kilka pierwszych opinii od osób, które zamówiły i zdążyły już przeczytać książkę:

Szanowny Panie,

Tematyka tej książki powinna być jednym z przedmiotów w szkołach!

Sprawa zarządzania pieniędzmi dotyczy nas wszystkich i dla każdego jest ważna. Polecam lekturę wszystkim, niezależnie od statusu finansowego i poglądu na Świat. Czekam na następne...

Panie Adamie, cieszę się, że podjął Pan tą tematykę. Przedstawił Pan nam te zagadnienia w sposób przystępny, a jednocześnie głęboki. Dziękuję, że śmiało pisze Pan o pieniądzach w kontekście całego naszego życia, jego sensu, filozofii, wiary w Boga i relacji z ludźmi. Śmiało można polecić Pana książkę do edukacji naszych dzieci, młodzieży.

 Adam, opisałeś sprawy konkretnie i rzeczowo. Szacun chłopie. Nie pozostawiłeś wątpliwości, co i jak warto robić. Szanuję Cię za to, że jednak pozostawiłeś czytającemu wybór co do wyboru swojej drogi. Kilka razy wspomniałeś nawet, że Ty radzisz, sugerujesz, a to Czytelnik dokonuje samodzielnie swoich wyborów. Jeszcze w tym tygodniu dam tą książkę synowi i żonie do przeczytania. Będziemy mieli o czym rozmawiać :)

Panie Adamie,

Dziękuję, że mogłam zapoznać się z Pana książką. Cieszę się, że dotarła do mnie właśnie teraz. Na początku nowego roku. W moim życiu zaszły ostatnio wielkie zmiany i trudno mi było pozbierać się z powrotem do codzienności. Teraz nabrałam dystansu do spraw, które przeżywam i wierzę, że spokojniej pokonam obecne trudności. Spisałam sobie już kilka z Pana wskazówek i będę je po kolei wprowadzała wspólnie z córkami.

Adaś, znamy się nie od dziś. Pisze więc krótko: trafiłeś w punkt. Zarządzanie pieniędzmi to swoista wiedza tajemna. W szkołach i na uczelniach cisza o tym. A sam k..a wiesz jakie to ważne, żeby umieć obracać kasą i znać jej miejsce w szeregu. Napisałeś dla mnie najważniejsze słowa w całej tej książce, że: pieniądz jest dobry jako sługa, ale fatalny jako pan. Amen!

20190117 0816

Co ciekawe, zamawialiście jedynie wersję dla wierzących, że Bóg istnieje.

Przypominam, że dla niewierzących przygotowałem także odpowiednią wersję i jeśli ktoś życzy sobie egzemplarz bez jakichkolwiek odniesień do Boga i wiary, to wystarczy, że zamówi taki, a dostanie go do domu w ciągu 2-3 tygodni.

Książka może być z dedykacją specjalnie dla zamawiającego, lub obdarowanej osoby.

Wystarczy zamówić i ew. napisać oczekiwaną treść dedykacji – a taką książkę dostanie się prosto do domu.

Cena 169zł (brutto z VAT) papier kredowy, kolor – wystawiam faktury – można wrzucić ją sobie w koszty...

Mimo paru pozycji już obecnych na rynku wydawniczym, NIGDY NIE BYŁO JESZCZE TAKIEJ KSIĄŻKI ZARÓWNO W HISTORII POLSKICH AUTORÓW JAK I TŁUMACZEŃ.

Zapraszam!

zamów książkę

20190117 0818