Rola rekomendacji i poleceń

❓Jak myślicie, jakie znaczenie ma dla klientów chcących nabyć usługi (szkoleniowe, warsztaty rozwojowe), przeczytanie
👍rekomendacji,
👍poleceń,
👍dobrych ocen poprzednich klientów?


Czy informacje zawarte w książce📖 Marcusa Sheridana „Co chcę wiedzieć klient” potwierdzające duże znaczenie rekomendacji poleceń są zasadne?

💪Dla klientów, którzy chcą nabyć usługi szkoleniowe i warsztaty rozwojowe, przeczytanie rekomendacji i poleceń czy dobrych ocen od poprzednich klientów, jak się okazuje ma kluczowe znaczenie.

✅Dobre oceny i pozytywne opinie od zadowolonych klientów przyciągają nowych potencjalnych Uczestników, którzy szukają sprawdzonych usługodawców.
🎯Przed podjęciem decyzji, klient zwykle przeprowadza badania i analizuje, nie tylko ofertę usług, ale także opinie i rekomendacje dotyczące dostawców tych usług.

📖W książce „Co chcę wiedzieć klient” autor Marcus Sheridan podkreśla, że opinie i rekomendacje są kluczowe, aby klienci mieli pełne zaufanie do produktu lub usługi, którą chcą nabyć. Marcus Sheridan opowiada o firmie, która zawarła 166 pozytywnych opinii od zadowolonych klientów💪👍😊🏆 na swojej stronie internetowej, i dzięki temu poprawiła swoją skuteczność sprzedaży.


Na naszej stronie
💻https://aspenconsulting.pl/
w zakładce
💻https://aspenconsulting.pl/lista-referencyjna/
także znajdziesz dziesiątki pozytywnych informacji o prowadzonych przez nas warsztatach

🥇Przykładowo, jeśli firma oferuje szkolenia z zarządzania projektami, potencjalni klienci poszukują informacji zwrotnej od ludzi, którzy wcześniej korzystali z usług tej firmy.
🤝Rekomendacje i pozytywne opinie od poprzednich klientów na temat treści, jakości prowadzenia szkoleń, odpowiedniości ceny do jakości usługi, elastyczności treści do potrzeb klienta, to kluczowe, co może przekonać nowego klienta do wyboru usług tej firmy.

✅Innym przykładem jest firma oferująca warsztaty rozwoju umiejętności miękkich, takich jak skuteczna komunikacja, zarządzanie stresem lub rozwiązywanie konfliktów. Rekomendacje i opinia poprzednich klientów dotyczące jakości prowadzenia szkoleń, dostępności treści, sposób prowadzenia zajęć, a także szkoleniowca, to ważne informacje, które mogą przesądzić o wyborze konkretnej firmy przez potencjalnych klientów.

🔥W sumie, rekomendacje i pozytywne opinie klientów odgrywają kluczową rolę dla klientów chcących nabyć usługi szkoleniowe i warsztaty rozwojowe. Tego typu informacje pomagają zbudować zaufanie do oferty i usługodawcy oraz pomagają w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Zapraszam ❤️ na szkolenia, konsultacje, sesje doradcze
Adam Górecki
Aspen Consulting

Dziękuję za świetne oceny prowadzonych zajęć🏆😊🥇

Wybierz temat dla siebie💪: https://aspenconsulting.pl/nasze-szkolenia/

#hr #szkolenia #szkoleniabiznesowe #coaching #konsultacje #zarządzanie #Leadership #Lider #Przywódca #Sprzedaż #Handel #Negocjacje #zakupy #rozwójosobisty #worklifebalance #motywowanie #priorytety #zarządzanieczasem #styleprzywództwa #Zarządzaniezmianami #Zarządzanieprojektami #Prezentacje #Wystąpieniapubliczne #organizacjapracy #strategia #komunikacja #obsługaklienta #Zarządzaniezespołem

Zapraszamy również do zapoznania się